FUEN személyzet

Schiffbrücke 41, 24939 Flensburg, Németország

Telefonszám: +49 461 12 8 55 / Fax: +49 461 18 07 09

Email: info@fuen.org

 


FUEN Berlin

AGDM Coordination

Bundesallee 216-218, D-10719 Berlin, Germany

Phone: +49 30 186 814 613

 

FUEN Brussel / Bruxelles

Europe Office

Avenue Palmerston 20, B-1000 Brussel / Bruxelles

Phone: +32 485 284 315  

 


FUEN Csapat


Susann Schenk
FUEN Secretary General                                           susann.schenk@fuen.org

 



Marko Wessela
FUEN Finances / Controlling                                                marko.wessela@fuen.org

 



Jenni Jones
FUEN Member & Network Coordinator          jenni.jones@fuen.org




Frank de Boer
FUEN Brussel/Bruxelles: Legal/Policy Advisor frank.de.boer@fuen.org

 

Éva Adél Pénzes
FUEN Berlin: FUEN Coordinator
eva.penzes@fuen.org

 

 

 

Nehle Mommsen                                                                                      FUEN Project Manager
nehle.mommsen@fuen.org

 

 

Rie Saalfeldt                                                                                      FUEN Office Manager                                                                rie.saalfeldt@fuen.org

 

 

 

István Szilágyi                                                                                   FUEN advisor to the President                                                         istvan.szilagyi@fuen.org

 

 

 

Matic Germovšek Ž.
FUEN Project Coordinator
matic.germovsek@fuen.org

 

 

Theresia Lippitsch
FUEN Project Coordinator Slavic Working Group
theresia.lippitsch@fuen.org

 

 

Keike Faltings
FUEN Project Coordinator House of Minorities /                        Non-Kinstate Working Group
keike.faltings@fuen.org

 

 

 

 

 

Social media

Web
Facebook
Issuu
Youtube


Témáink

  • Politikai részvétel
  • Alapjogok
  • Nyelvi sokszínűség
  • Szolidaritás a romákkal
  • Európai polgári kezdeményezés
  • Európai Hálózat
  • Az Európai Kisebbségek Fóruma / Európai Kisebbségek Háza

Flickr

További képek